Projekt 06 arrow Identyfikacja arrow Księga znaku
O FIRMIE
Projekt 06
Kontakt
OFERTA
Identyfikacja
Internet
Kalendarze
DTP

p  r  o  m  o   c   j   a

Wydawnictwa Sandomierz

 
Członek Klubu signs.pl
 
Katalog Bigjo
 
Polskie firmy w Bizeo
 
Katalog stron Gwiazdor
 
księga znaku
Księga Znaku (ang. Corporate Identity) to ujednolicenie, znormalizowanie loga - opis jego budowy - formy, kolorystyki (w różnych przestrzeniach barwnych), typografii, oraz przykłady jak należy logo stosować celem prawidłowego używania jak również przykłady użycia nieprawidłowego. CI jest wzorcem - normą dla loga i zasady w niej zawarte powinny być przestrzegane przy kreowaniu spójnego, konsekwentnego wizerunku firmy.
Posiadanie Księgi Znaku nie jest konieczne, ale jej posiadanie i stosowanie się do zawartych tam zaleceń dodaje firmie prestiżu oraz niebywale ułatwia dbanie o wizerunek firmy.
księga znaku cena
Podstawowa Księga Znaku ustala zasady wykorzystania znaku oraz warunki, konieczne do spełnienia, by prawidłowo go używać. Jest technicznym opisem znaku, zazwyczaj zawiera:
  • opis budowy logo lub logotypu, dopuszczalna forma, pole podstawowe, pole ochronne,
  • kolorystykę (CMYK, RGB, PANTONE, RAL, Web Safe Hex, folie ORACAL)
  • warianty logotypu, wersje mono i achromatyczne
  • zestaw znaków firmowego kroju pisma oraz zalecane odmiany i wielkości
  • przykłady prawidłowej i nieprawidłowej formy logo
Informacje te zawarte są na kilku, kilkunastu stronach i dostarczone do Klienta w formie PDF-a na nośniku CD (2 sztuki) oraz w formie wydruku na eleganckim papierze (1 sztuka).
Zobacz przykładową Księgę Znaku.


księga znaku cenaRozszerzona Księga Znaku zawiera kompleksową wizualizację całości identyfikacji firmy. Ustala funkcjonowanie logo - występującego samodzielnie bądź ze sloganem reklamowym – w różnych przypadkach zastosowania, różnych technologiach i sposobach współistnienia z innymi elementami. Pokazuje jak je stosować w projektach druków firmowych jak: wizytówki, papier firmowy, koperty, teczki ofertowe, nadruki na płyty CD/DVD, ulotki, katalogi reklamowe, kalendarze firmowe, a także na gadżetach reklamowych jak: długopisy, breloki, wizytowniki, itp. Zawiera też elementy systemu identyfikacji zewnętrznej jak: szyldy, kasetony, kasetony, banery, etc.

Opis zawarty jest na kilkunastu i więcej stronach, dostarczone jest do Klienta w formie PDF-a na nośniku CD (2 sztuki) oraz w formie wydruku na eleganckim papierze (1 sztuka).

W przypadku Rozszerzonej Księgi Znaku jest możliwość indywidualnego „rozszerzenia” zakresu Księgi dopasowanego do wymagań Klienta.